Ankara Klima Servisi

Klima Bakımıyla Sağlığınızı Güvence Altına Alın

airfel-klimaAnkara Klima Servisi, Köprülü Ticaret olarak klimalarınızın bakım onarım ve temizliğine talibiz. Yaşadığınız mekanları daha kullanışlı hale getiren, yaz – kış dilediğiniz sıcaklık ayarı ile sizlere hizmet veren klimalar iklimlendirilmek istenilen mekânda ve dış ortamda mevsimlere paralel olarak farklı hava şartlarına maruz kalmaktadır. Bu nedenle Klima bakım yılda iki kez mutlaka yaptırılmalıdır.

Temizlenmeyen cihazlarınızın ısı transfer yüzeylerinde toz parçacıklarının oluşmasına ve kirlenmelere neden olduğundan verimlilikleri azalacağından performans düşüklüğüne neden olacaktır. Bakımı yapılmayanlarda bu durumun görülmesi muhtemeldir; zararlı bakteriler yaşam alanına yayılarak özellikle solunum rahatsızlanmalarına sebep olabilir. Bu ve benzeri sebeplerle karşı karşıya kalınmaması için mutlaka yılda en az iki kez klimaların bakımı yetkili servislerce yapılmalıdır.

Neden Gerekli?

 • Sağlığınız için
 • Konforunuzu sağlamanız ve korumanız için
 • Birçok hastalıktan korunmanız için
 • Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanız için
 • Cihazınızın ömrünü uzatmak için
 • Hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için
 • Enerji tasarrufu sağlamak için klima bakımı yaptırınız

Periyodik Olarak Neler Yaparız?

 • Evaparatör ve kondaserin özel ısı eşanjör deterjanı ve basınçlı hava veya su ile temizliği
 • Elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü
 • R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü
 • Tüm soket bağlantılarının kontrolü
 • Drenaj tavası ve hattının temizliği
 • Tüm fan pervanelerinin temizliği
 • Duyu ile ses kontrolü
 • Estetik görüntü kontrolü
 • Eksik gaz şarjı

 

Ankara Klima Servisi 0533 019 09 40 Köprülü Ticaret

Klima montajı, klima tamiri, klima servisi, klima bakımı, Ankara klima servis, Ankara klima servisi, Ankara klima teknik servis, Ankara klima arıza, klima bakımı Ankara, yetkili Ankara klima servisi, teknik servis, klima montaj Ankara, klima arıza, klima onarım, klima sökümü, Split KlimaAnkara klima servisi olan Köprülü Ticaret olarak tüketici memnuniyetini en önde tutmakla beraber yüksek kalite servis anlayışı ile Ankara ilçe ve mahalle servislerine örnek olmak amacı ile kurulmuş bir firmadır. Amacımız öncelikle bilinçlendirilmiş tüketici oluşturmaktır. Ankara klima servisleri, yetkili Ankara klima servis, teknik servisi, klima montajı Ankara, klima onarımı, klima söküm, klima yer değiştirme ve klima gaz dolumu için firmamızı arayabilirsiniz.

Klima Bakımı Ankara

Özellikle yaz döneminde serinlemek amacı ile kullanılan klimalar, kış döneminde da ısıtıcı olarak mecburen kullanılıyor ise mutlaka periodik olarak bakımlara ihtiyaç duyar. Ankara Klima Servisleri olarak klima bakımı Ankara, klima montajı, Ankara klima tamiri, klima arızası ve bu tür cihazlarda oluşabilecek tüm mekaniksel problemler konusunda Ankara klima bakım servisi hizmeti vermektedir. Klimadan gelen gürültüler herhangi bir problem olduğunun ön tezidir, bu nedenle mutlaka göz ardı edilmemeli ve herhangi bir kaza oluşmadan bakımları mutlaka yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır.

Ankara Klima Servisi

Ankara klima servisi, Ankara ve tüm semtlerinde bölgesinde ilçelerde ve yüzlerce mahalleye  yıllların tecrübesi ile servis hizmeti veren  Köprülü Ticaret klima servis, klima montaj, Klima montajı, klima onarım, klima bakım, klima bakımı, klima arıza, klima arızaları konusunda Ankara ve tüm semtlerinde  7/24 kesintisiz olarak klima servisi hizmeti sağlıyor. Ankara ilçelerine ve mahallelerine gezici klima servis hizmeti sağlamasının yanı sıra, ekonomik çözümler, devamlı hizmet ve profesyonel ve ehliyetli ekip, ekipman ile ihtiyaçlarınıza yönelik klima servisleri hizmetini Köprülü Ticaret olarak karşılıyoruz.

Ankara Klima Arızaları

Klima arızaları ve nedenleriAnkara Klima arızaları servisi olarak, klimam soğutmuyor ,klimam ısıtmıyor, klimam çalışmıyor , klimam sigorta attırıyor gibi problemleriniz var ise kısa sürede adresinizde olacak olan Ankara klima arıza servisi, klima arıza hizmeti veren Köprülü Ticaret klima arızaları ve tamiri, firmamızdan destek alabilirsiniz. Uygun fiyat avantajı ile her zaman müşterilerimizin cebine uygun çözümler sağlayan firmamız Klima arızaları ve çözümleri sebepleri adlandırılan tüm arızalarınıza ilk günkü gibi sağlıklı çalışır hale getirme sözüyle, klima arızaları ve bakımı, teknik servis hükümlülüğünü yürütür. Bu denli profesyonel olmamızın altında yetkili firmalardan eğitim alan personel ve son teknoloji ile tasarlanmış profesyonel ekipmanlar ile servis vermemiz yer almaktadır. Klima bakım veya arıza servis hizmeti alarak pahalı cihazları satın aldığınız ürünün devemlılığını sağlamak için mutlaka şarttır. Doğabilecek, klima arızaları nelerdir, düzenli olarak uygun bir ücret karşılığında yaptıracağınız klima servis anlaşması ücretinden daha yüksek meblağlar ile karşılaşmanıza neden olabilir. Bu nedenle her konuda olduğu gibi klima arıza konusunda da temkinli davranmak son derece yararlıdır.

Klima servisi

Köprülü Ticaret Klima servisi sizlere klima kullanım zamanına ve bakım sürelerine göre daha uzun ömürlü bir klimanızın kullanım olanağı sunmaktadır. Klimanızın performans ve uzun ömürlü olması  için mutlaka düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekmektedir. Klima servisi olarak bizler Genel olarak klima arıza şikayetleri asında tüketicilerden alınan şikayetler ise şunlardır; klimamdan ses geliyor, klimam gaz kaçırıyor, klimam su kaçırıyor, klimam aşırı gürültülü çalışıyor, klimam ısıtmıyor, klimam soğutmuyor, klimam çalışmıyor gibi sorunlar yer alıyor. Ankara Klima servisi bunun dışında , klima montaj ücreti, klima gaz dolumu ücreti, klima bakım ücreti, klima yer değişimi ücreti klima enerji sarfiyatı ne kadar, hangi marka klima almalı gibi sorular tarafımıza yöneltilen öncelikli sorular arasında yer alıyor. Burada sıralamış olduğumuz tüm bakım ve arıza durumlarında en uygun fiyatlar ve servis imkanı ile hizmet veren Köprülü Ticaret Klima Teknik Servis firmamız ayrıca gezici araçları sayesinde sorularınıza en kısa anda cevap verebilmek adına size o gün zarfında ulaşıyor. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet veren Köprülü Ticaret Servis Hizmetleri Ankara Avrupa yakası tarafında tüm semtlerde kusursuz ve hızlı hizmet sağlamaktadır.

Ankara Klima Montaj

Daha uzun süreli ve son derece sağlıklı çalışan klima, kombi ve diğer beyaz eşyalarınız için Ankara klima servisi olan Köprülü Ticaret Ankara klima montaj servisi firmamızdan ekonomik ücretler karşılığında servis hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel ve belgeli ekibimiz kullandığınız ürün hakkında klima kullanım şekli ve klima bakım periyotları hakkında sizi detaylı bir şekilde bilgilendirecektir. Bizlere www.ankarakombiklima.net internet sitemiz üzerinden veya Ankara klima servisi 0312 484 71 00 Ankara klima montaj fiyatları, teknik servis telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Bu iletişim araçlarının yanı sıra gezici ekibimize ait olan 0533 019 09 40 numaralı telefondan her an bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara klima bakim, Güvenli ve Ekonomik çözümler için Köprülü Ticaret klima Servis Hizmetleri, Ankara yetkili servisler, firmamızı tercih edin, sorunları oluşmadan ortadan kaldırın.

Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Ankara Klima Servisi Köprülü Ticaret:  Haftanın 7 günü hizmet veren bir klima servisi hizmetidir. Profesyonel Klima servis Personellerimiz klima montajklima onarımklima bakım ve klima parça değişiminde her marka ve model konusunda eğitimlidir. Bu çalışmaları Ehliyetli şirketlere yaptırmanız sizin için daha iyidir.. Çünkü Ankara klima servis hizmeti (Mitsubishi klima servisi, Arçelik klima servisiBeko klima servisi , Bosch klima servisi, Carrier klima servisi, Daikin klima servisi, Sharp klima servisi, General klima servisi, Sigma klima servisi, Panasonic klima servisi, Airfel klima servisi, DemirDöküm klima servisi, LG klima servisi, Midea klima servisi, Siemens klima servisi, Toshiba klima servisi, Vestel klima servisi, Ferroli, Alarko, Baymak vs.) marka cihazların Ankara klima teknik servis alt yapısını almadan yapılan servis mudahaleleri  sizlere cebinizi ve mutluluğunuzu çalar ve daha büyük sorunlara sebeb açar. Özellikle periyodik bakımlarda biz Ankara klima bakım servisi sıkça rastladığımız bir durumdur.

Ankara Klima Servisleri

Klima servisi demek Profesyonel ve Ehliyetli Kişilerin sizlerin Arızalarınızı ve şikayetlerinizi gün bazında yapabilen teknik bir hizmet türüdür. Ankara Klima Servisleri Alanında uzman olan Kadromuz size tüm klima marka ve modellerinde teknik destek vermektedirler. Klimanın çalışma ve performansı hakkında ki deneyimleri ile hizmet sonrası cihaz kullanımda verimlilik ve düşük enerji tasarrufu sağlarsınız. Bölge olarak Ankara klima servisi Ankara’nın tüm ilçelere ve Mahallelerine Ehliyetli teknisyenler ile ulaşım sağlayan klima onarım servisimiz. Ankara klima servisi olarak Aynı gün içerisinde sayısal anlamda birçok müşterimize hizmet verebilecek kapasitededir.

Yetkili Ankara Klima Servisi

Biz Ankara klima servisi olarak Kullanmakta olduğunuz klimanın markası yada modeli ne olursa olsun Köprülü Ticaret yetkili Ankara klima servisi hizmetimizle ilgili detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz. Köprülü Ticaret Ankara Klima servis sizlere Klima bakımı sağlığınız için yaptırmanız gerektiğini düşünüyor Temizlenmediği takdirde performansta düşüklük oluşturacak ve hem sağlığınıza hem de kesenize ayrı bir yük getirecektir. Bakımlar sonucunda sizlere detay olarak klimanızın basınç değerlerini yani içindeki soğutucu gazı ayarlayarak klimanızın performansını yükseltiyoruz.

Klima Servis Bölgelerimiz

 • Çankaya Klima Servisi Ankara Klima Servis
 • Dikmen Klima Servisi
 • Oran Klima Servisi
 • Gölbaşı Klima Servisi

 

Klima Montaj Ankara

Köprülü Ticaret klima montaj servisi olarak sizlerin klima montaj konusunda yüzde yüz sizin memnuniyetiniz için klima montajını en güzel görsel konusunda yardımcı oluyor iş yerlerinizdeki görüntü kirliliğini kaldırıyoruz.

Ankara Klima Bakım

Ankara klima servisi olan biz Klima bakımı konusunda klimanızı ilk almış olduğunuz gündeki performansına kavuşturmak istiyorsanız bizle irtibata geçin ve servis anlayışımızın nasıl olduğuna bakın. Biz memnun olunmayan işlerden kesinlikle para almıyoruz.

Servis Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları:

Ankara klima teknik servisi olarak bizler Baymak,Panasonic,Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, DemirDöküm,  Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG,Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma 

 • Özel servisliğini yapmaktayız.