/ Genel, Kombi, Kombi ve Kombi Kullanımı

Kombi alırken nelere dikkat etmelisiniz?

Kombi alırken nelere dikkat etmelisiniz: İhtiyacınıza uygun ürün hakkında araştırma yapın. Tavsiye edilen cihazın ısıtma kapasitesinin eviniz için yeterli olup olmadığını öğrenin. Kombinizde mutlaka TSE damgası arayın sadece kombinizin alım maliyetini değil, tüketim bedeli ve servis maliyetini de göz önünde bulundurun.

Bilinen geniş servis ağı olan ve güçlü firmaların ürünlerini tercih edin.

Bacalı, hermetik ve yoğuşmalı olmak üzere üç çeşit kombi var. 

Kombi alırken bunlara dikkat!

Kombi seçiminde önemli olan üç kriter bulunuyor.

  1. Evin metrekaresi,
  2. Bulunduğu yön ve bulunduğu kat. (bina izolasyonu çok önemli)
  3. Kaliteli radyatörler seçilmeli, evi kombinin değil radyatörlerin ısıttığı gerçeği göz önünde bulundurulmalı. kombiden alınan ısıl değerle radyatör ısıtılabilsin.

80-90 metrekare alana 17 bin kilokalorilik kombiler, 90-150 metrekarelik alana 20 bin kilokalorilik kombiler, 150 metrekare ve üzeri yerler için ise 24 bin– 6 bin kilokalori arası kombiler uygun görülüyor.

Yalıtımın iyi olup olmadığı da kombi seçiminde önemli. Öncelikle alacağınız kombinin yeterli teknik servis hizmeti ve yedek parçaların bulunabilir olmasına dikkat edin. Kombinin sessiz çalışması da önemli bir nokta. Kombi kullanan tanıdıklarınızın şikayet ve övgülerine dikkat edin. (Komşulara kulak kabartın.) Firmaların cihazları için verdikleri garanti ve sigortalarını inceleyin. TSE, CE ve ISO 9002 sertifikasının olmasını önemseyin. Kombinin dışına değil, dış kapağı açtırıp içine bakın. Yakıtta en cimri olanı seçin. Cihazın tipine ve ısıl kapasitesine mutlaka dairenizi inceleterek karar verin. Tam bir mühendislik çalışması yaptırmadan (ısı hesabı, baca analizi gibi) cihazınızı almayın. Mutlaka yetkili bayiye monte ettirin.

Ankara Kombi Klima Servisi, Köprülü Ticaret Isıtma Soğutma Sistemleri olarak Hakkımızda sizleri bilgilendirmek istiyorum.

Öncelikli amacımız Ankara ve semtlerinde Kombi Servisi ve Klima  Servisi Hizmetlerinde % 100 Hizmet Garantisi ve Müşteri Memnuniyeti sağlamaktır.

Ankara Kombi / Klima Servisi, bakım ve tamiri konularında Ankara genelinde ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermekteyiz. “Her Marka & Model Kombi Özel Servis” yapılır.

Daikin Yetkili Servisi

Daikin Yetkili Servisi

Daikin  markalı kombilerin ve klimaların yetkili servisi olup, Ariston, Fellini ,Termodinamik, Airfel, EcaDemirdöküm, Baymak,  Alarko, Buderus, Baykan, Vaillant ve Viessmann gibi tanınmış kombi ve klimalara da servis hizmeti vermekteyiz. Çalışanlarımız ısıtma sektörünün önde gelen firmalarının merkez servislerinde eğitim almış, uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş uzman kişilerden oluşmaktadır.

Ankara Kombi Klima Yetkili Servisi Köprülü Ticaret Isıtma Soğutma Sistemleri

Uygun Fiyat Garantisi

Müşterilerimize en uygun fiyat üzerinden, en profesyonel hizmeti sunarak klima ve kombi bakımı konusunda Ankara’da hizmet vermekteyiz, bu açıdan yılların verdiği tecrübe ile en güvenilir hizmeti sorunsuz bir şekilde sunmaktayız. Yıllardır Ankara’da hizmet veren firmamız sizlerin hizmetinizdedir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*